Referenční hodnoty

Referenční hodnoty potřebujeme znát pro správné zhodnocení výsledku laboratorního vyšetření. Jsou popsány metody jejich určení a rozdíly od diskriminačního limitu a tzv. cut-off hodnoty.

html Referenční hodnoty Otevřít - Referenční hodnotyOtevřít v novém okně - Referenční hodnoty 19.4.2017 12.18 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: referenční hodnoty, diskriminační limit, cut-off hodnota

autor: Jaroslav Racek | publikováno: 19.4.2017 | poslední úpravy: 19.4.2017
citace: Racek Jaroslav: Referenční hodnoty. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 19.4.2017, poslední aktualizace 19.4.2017 [cit. 2017-09-26] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=20>. ISSN 2570-5423.