Pohybové aktivity seniorů

Metodické listy „Pohybové aktivity seniorů“ jsou určeny pro studenty studijního programu specializace ve zdravotnictví, zejména pak pro studijní obory fyzioterapie, ergoterapie. Mohou být (stejně tak) vhodnou pomůckou (příručkou) pro všechny lékařské i nelékařské profese zabývající se problematikou stárnutí a kvality života v seniorském věku. V kontextu cílové skupiny jsou od čtenáře předpokládány základní znalosti medicínské terminologie. Formát, rozsah a členění jednotlivých kapitol je zaměřen především na využitelnost v běžné denní praxi.

pdf Pohybové aktivity seniorů Stáhnout - Pohybové aktivity seniorůOtevřít v novém okně - Pohybové aktivity seniorů 10.3.2017 560.71 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Pohybová aktivita

autor: Rita Firýtová, a kolektiv | publikováno: 10.3.2017 | poslední úpravy: 10.3.2017
citace: Firýtová Rita, a kolektiv: Pohybové aktivity seniorů. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 10.3.2017, poslední aktualizace 10.3.2017 [cit. 2024-04-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=17>. ISSN 2570-5423.