Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Eliška Mistrová, Ph.D.Katedra fyzioterapie a ergoterapie (KFE)
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
náměstí Odboje 18
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
telefon: +420 377593348
fax: +420
adresa: náměstí Odboje 18
32300 Plzeň

FYZIOLOGIE pro zdravotní laboranty

Výukový materiál „Fyziologie pro zdravotní laboranty je určen především studentům studijního oboru „Zdravotní laborant“, ale nejen jim. Je vytvořen se záměrem poskytnout všem studentům se zájmem o fyziologii studijní osnovu s přehledem klíčových slov a vysvětlením základních pojmů. Zároveň dílo obsahuje doplňující otázky a soubor kontrolních otázek, které poslouží studentům k ověření získaných znalostí. Správnost odpovědí si zkontrolujete v přiloženém klíči k otázkám.

pdf Eukaryotická buňka Stáhnout - Eukaryotická buňkaOtevřít v novém okně - Eukaryotická buňka 19.3.2020 1.57 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf Transport Stáhnout - TransportOtevřít v novém okně - Transport 25.3.2020 1021.77 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf Homeostáza Stáhnout - HomeostázaOtevřít v novém okně - Homeostáza 29.4.2020 843.52 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf Tělní tekutiny Stáhnout - Tělní tekutinyOtevřít v novém okně - Tělní tekutiny 14.5.2020 886.21 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf Membránová elektrogeneze Stáhnout - Membránová elektrogenezeOtevřít v novém okně - Membránová elektrogeneze 8.6.2020 1.39 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf K r e v Stáhnout - K r e vOtevřít v novém okně - K r e v 18.6.2020 962.59 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf Krevní skupiny Stáhnout - Krevní skupinyOtevřít v novém okně - Krevní skupiny 18.6.2020 1.28 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pdf Hemostáza a fibrinolýza Stáhnout - Hemostáza a fibrinolýzaOtevřít v novém okně - Hemostáza a fibrinolýza 23.6.2020 917.1 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Fyziologie, buňka

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Skripta Fyziologie pro zdravotní laboranty – 1. Eukaryotická buňka jsou určena pro studenty oboru Zdravotnický laborant s možností využití i pro studenty ostatních oborů pro výuku fyziologie. Kapitoly jsou logicky členěny, obsahují velmi pěknou obrazovou dokumentaci. Skripta poskytují studentům osnovu s přehledem klíčových slov a vysvětlením základních pojmů, obsahují i doplňující otázky a soubor kontrolních otázek (s přiloženým klíčem k řešení). Studenti tak mohou ověřit získané znalosti.

Skripta Fyziologie pro zdravotní laboranty 2. Transport jsou určena pro studenty oboru Zdravotnický laborant, ale mohou být i pracovní pomůckou při studiu základů jedné z kapitol fyziologie pro jiné obory. Skripta jsou kvalitně didakticky zpracována, obsahují názorné obrázky a benefitem jsou také cvičné otázky v závěru díla (vhodné pro opakování látky a samostudium).

Garant

Mgr. Kateřina Ratislavová, Ph.D.
KOS, FZS ZČU
e-mail: ratislav(at)kos.zcu.cz

Recenzenti

MUDr. Zuzana Havlíčková
Klinika pracovního lékařství, FN Plzeň
telefon: 420602444420
e-mail: havlickova.z(at)gmail.com

MUDr. Miroslava Čedíková, Ph.D.
Katedra záchranářství, diagnostických oborů a veřejného zdravotnictví, Fakulta zdravotnických studií
telefon: +420 605 852 613
e-mail: miroslava.cedikova(at)lfp.cuni.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Eliška Mistrová | publikováno: 12.2.2020 | poslední úpravy: 21.5.2020
citace: Mistrová Eliška: FYZIOLOGIE pro zdravotní laboranty. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 12.2.2020, poslední aktualizace 21.5.2020 [cit. 2024-04-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=77>. ISSN 2570-5423.