Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Miroslava Čedíková, Ph.D.Katedra záchranářství a technických oborů (KAZ)
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
Tylova 59
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
telefon: +420 377633771
fax: +420
adresa: Tylova 59
30614 Plzeň

Svalová tkáň. Pracovní sešit z histologie pro zdravotní laboranty.

Tato publikace je určena pro studenty studijního oboru Zdravotní laborant. Skripta obsahují základní teoretické informace, jednoduchá schémata a mikrofotografie ze svalové tkáně.

pdf Svalová tkáň Stáhnout - Svalová tkáňOtevřít v novém okně - Svalová tkáň 30.3.2020 4.05 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: histologie, svalová tkáň, pracovní sešit

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Skripta Svalová tkáň jsou určená pro studenty oboru Zdravotnický laborant s možností využití i pro studenty ostatních oborů pro výuku anatomie nebo fyziologie. Cílem je poskytnout studentům pracovní sešit ke studiu jedné kapitoly z histologie. Látka je ve skriptech popsána jasně, stručně a výstižně. Kvalitní je především obrazová dokumentace. V tištěné formě mohou sloužit skripta jako pracovní sešit s možností zakreslení vlastních obrázků studenty.

Garant

Mgr. Kateřina Ratislavová, Ph.D.
KOS, FZS ZČU
e-mail: ratislav(at)kos.zcu.cz

Recenzenti

MUDr. Zuzana Havlíčková
Klinika pracovního lékařství, FN Plzeň
telefon: 420602444420
e-mail: havlickova.z(at)gmail.com

MUDr. Eliška Mistrová, Ph.D.
Katedra rehabilitačních oborů, Fakulta zdravotnických studií
telefon: 420605457546
e-mail: mistrovae(at)kfe.zcu.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Miroslava Čedíková | publikováno: 2.10.2019 | poslední úpravy: 21.5.2020
citace: Čedíková Miroslava: Svalová tkáň. Pracovní sešit z histologie pro zdravotní laboranty.. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 2.10.2019, poslední aktualizace 21.5.2020 [cit. 2024-04-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=69>. ISSN 2570-5423.