Metodika zpracování kvalifikačních prací

Kvalifikační práce je ve většině případů první samostatnou odbornou prací studenta, která je většího rozsahu. Z tohoto důvodu je důležité dobře naplánovat jak fázi přípravnou, tak fázi vlastního zpracování a obhajoby. Ta představuje významnou součást státní závěrečné zkoušky. Cílem této metodiky je poskytnutí komplexní podpory studentům při zpracování jejich kvalifikační práce.

Klíčová slova: Kvalifikační bakalářská práce

autor: Václav Beránek | publikováno: 28.11.2017 | poslední úpravy: 29.9.2020
citace: Beránek Václav: Metodika zpracování kvalifikačních prací. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 28.11.2017, poslední aktualizace 29.9.2020 [cit. 2024-04-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=33>. ISSN 2570-5423.