Inovace výuky v problematice dysfunkce pánevního dna pro nelékaře

Studijní materiál s ucelenými informacemi o problematice a významu pánevního dna. Na první anatomické kapitoly, včetně obrazové dokumentace, navazují části diagnostické a terapeutické z pohledu fyzioterapeutické a ošetřovatelské péče.

Klíčová slova: Anatomie pánve

autor: Otto Kott, Šárka Stašková, Lukáš Ryba, Jitka Krocová | publikováno: 27.9.2017 | poslední úpravy: 27.9.2017
citace: Kott Otto, Šárka Stašková, Lukáš Ryba, Jitka Krocová: Inovace výuky v problematice dysfunkce pánevního dna pro nelékaře. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 27.9.2017, poslední aktualizace 27.9.2017 [cit. 2024-04-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=31>. ISSN 2570-5423.