Uropoetický systém

Studijní materiál je určen pro studenty Fakulty zdravotnických studií jako přípravu na zkoušku z anatomie. Učební skriptum studenti jistě využijí k opakování teoretických znalostí pro klinické předměty včetně přípravy na státní zkoušky. Učební text mohou využít nejen studenti nelékařských i lékařských oborů.

pdf Urogen systém Stáhnout - Urogen systémOtevřít v novém okně - Urogen systém 19.12.2018 1.13 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Uropoetický systém

autor: Otto Kott, prof.Dr.Ing.Josef Kott, DrSc. | publikováno: 19.12.2018 | poslední úpravy: 3.6.2020
citace: Kott Otto, prof.Dr.Ing.Josef Kott, DrSc.: Uropoetický systém. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 19.12.2018, poslední aktualizace 3.6.2020 [cit. 2024-04-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=57>. ISSN 2570-5423.