Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Miroslava Čedíková, Ph.D.Katedra záchranářství a technických oborů (KAZ)
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
Tylova 59
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
telefon: +420 377633771
fax: +420
adresa: Tylova 59
30614 Plzeň

Nervová tkáň. Pracovní sešit z histologie pro zdravotní laboranty.

Tato publikace je určena pro studenty studijního oboru Zdravotní laborant. Skripta obsahují základní teoretické informace, jednoduchá schémata a mikrofotografie z nervové tkáně.

pdf Nervová tkáň Stáhnout - Nervová tkáňOtevřít v novém okně - Nervová tkáň 30.3.2020 4.32 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: histologie, pojivová tkáň, pracovní sešit

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Skripta Nervová tkáň jsou určená pro studenty oboru Zdravotnický laborant s možností využití i pro studenty ostatních oborů pro výuku anatomie, fyziologie nebo patofyziologie. Cílem je poskytnout studentům pracovní sešit ke studiu jedné z kapitol z histologie. Skripta Nervová tkáň tvoří spolu s díly stejné autorky (Epitelová tkáň, Pojivová tkáň, Svalová tkáň) ucelený komplex pracovních sešitů, které pokrývají podstatnou část výuky předmětu histologie pro zdravotnické laboranty.
Kapitoly jsou logicky členěny, skripta jsou kvalitně didakticky zpracována, obsahují velmi pěknou obrazovou dokumentaci. V tištěné formě mohou sloužit skripta jako pracovní sešit s možností zakreslení vlastních obrázků studenty.

Garant

Mgr. Kateřina Ratislavová, Ph.D.
KOS, FZS ZČU
e-mail: ratislav(at)kos.zcu.cz

Recenzenti

MUDr. Zuzana Havlíčková
Klinika pracovního lékařství, FN Plzeň
telefon: 420602444420
e-mail: havlickova.z(at)gmail.com

MUDr. Eliška Mistrová, Ph.D.
Katedra rehabilitačních oborů, Fakulta zdravotnických studií
telefon: 420605457546
e-mail: mistrovae(at)kfe.zcu.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Miroslava Čedíková | publikováno: 2.12.2019 | poslední úpravy: 21.5.2020
citace: Čedíková Miroslava: Nervová tkáň. Pracovní sešit z histologie pro zdravotní laboranty.. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 2.12.2019, poslední aktualizace 21.5.2020 [cit. 2024-04-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=71>. ISSN 2570-5423.