Krizový management ve zdravotnictví

Materiál je určen pro studenty v oblasti zdravotnických studií s cílem přiblížit problematiku katastrof a jejich možný dopad na zdraví ve formě hromadného postižení osob (různé formy a rozsah postižení) spojených se ztrátami na životech a se zničením hmotných statků.

pdf Krizový management Stáhnout - Krizový managementOtevřít v novém okně - Krizový management 3.4.2017 923.58 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Bezpečné prostředí, krizová situace

autor: Miloslav Beneš | publikováno: 27.2.2017 | poslední úpravy: 3.4.2017
citace: Beneš Miloslav: Krizový management ve zdravotnictví. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 27.2.2017, poslední aktualizace 3.4.2017 [cit. 2024-04-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=7>. ISSN 2570-5423.