Informace o 1. autorovi článku z databáze:
Mgr. Kateřina Ratislavová
ratislav(at)kos.zcu.cz
Katedra ošetřovatelství a porodní asistence (KOS)
náměstí Odboje 18
Fakulta zdravotnických studií (FZS)
telefon: 420 377633771
adresa: náměstí Odboje 18
32300 Plzeň

Den na operačním sále - sterilizace

Video "Den na operačním sále - sterilizace" je určené studentům oboru ošetřovatelství a porodní asistence. Přiblíží studentům prostorové uspořádání operačních sálů a centrální sterilizace, péči sestry o operační nástroje po operaci. Video lze využít při výuce chirurgického ošetřovatelství, ošetřovatelských postupů nebo perioperační péče.

Klíčová slova: operační sál, perioperační péče, sestra

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Video určené pro podporu výuky nelékařů, a to zejména studijních programů Ošetřovatelství a Porodní asistence. Obsah videa plně odpovídá aktuálním poznatkům EBP, podklady pro video čerpány z aktuálních dostupných zdrojů.

Garant

Mgr. Jaroslava Nováková
Katedra ošetřovatelství a porodní asistence, ZČU FZS
e-mail: jarnovak(at)fzs.zcu.cz

Recenzenti

PhDr., Mgr. Jitka Krocová
FZS, ZČU
telefon: 605827678
e-mail: krocovaj(at)kos.zcu.cz

MUDr. Tomáš Ürge
Urologická klinika , FN Plzeň
telefon: 377402711
e-mail: urge(at)fnplzen.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Kateřina Ratislavová, Bc. Blanka Drápelová | publikováno: 14.11.2018 | poslední úpravy: 6.5.2020
citace: Ratislavová Kateřina, Bc. Blanka Drápelová: Den na operačním sále - sterilizace. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 14.11.2018, poslední aktualizace 6.5.2020 [cit. 2024-04-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=55>. ISSN 2570-5423.