Periferní nervový systém – opakovací otázky

Předložený materiál obsahuje soubor otázek z periferního nervového systému. Otázky jsou koncipovány v souladu s potřebnou znalostí anatomie míšních, hlavových a vegetativních nervů pro studenty nejen nelékařských zdravotnických oborů, ale i pro studenty lékařských fakult. Na konci tohoto materiálu je vložen klíč se správnými odpověďmi, schéma spinálního motorického okruhu a obrázek patelárního reflexu, který si student může na základě vlastních vědomostí samostatně popsat.

Klíčová slova: Periferní nervový systém

autor: Otto Kott | publikováno: 14.9.2018 | poslední úpravy: 6.5.2020
citace: Kott Otto: Periferní nervový systém – opakovací otázky. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 14.9.2018, poslední aktualizace 6.5.2020 [cit. 2024-04-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=46>. ISSN 2570-5423.