Náhlé příhody břišní

Materiál je určen pro posluchače bakalářského a magisterského studia nelékařských zdravotnických oborů Fakulty zdravotnických studií Západočeské university v Plzni.
Náhlá příhoda břišní (NPB) je onemocnění, které přichází zpravidla z plného zdraví, nastupuje rychle a může skončit při pozdním rozpoznání i život ohrožující komplikací nemocného.

pdf Náhlé příhody břišní Stáhnout - Náhlé příhody břišníOtevřít v novém okně - Náhlé příhody břišní 13.1.2017 608.59 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Náhlé příhody břišní, úrazové, neúrazové

autor: Luboš Holubec | publikováno: 15.12.2016 | poslední úpravy: 9.2.2017
citace: Holubec Luboš: Náhlé příhody břišní. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 15.12.2016, poslední aktualizace 9.2.2017 [cit. 2024-04-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=3>. ISSN 2570-5423.