FYZIOLOGIE pro zdravotní laboranty 9. LYMFATICKÝ SYSTÉM

Vážení studenti,
předložený, nově vzniklý výukový materiál „Fyziologie pro zdravotní laboranty – 9. LYMFATICKÝ SYSTÉM“ je určen především studentům studijního oboru „Zdravotní laborant“, ale nejen jim. Je vytvořen se záměrem poskytnout všem studentům se zájmem o fyziologii studijní osnovu s přehledem klíčových slov a vysvětlením základních pojmů.
Zároveň toto dílo obsahuje doplňující otázky a soubor kontrolních otázek, které poslouží studentům k ověření získaných znalostí. Správnost odpovědí si zkontrolujete v přiloženém

Klíčová slova: fyziologie, lymfatický systém, zdravotní laborant

autor: Eliška Mistrová | pracoviště: Katedra fyzioterapie a ergoterapie (KFE) | publikováno: 16.4.2021 | poslední úpravy: 16.4.2021
citace: Mistrová Eliška: FYZIOLOGIE pro zdravotní laboranty 9. LYMFATICKÝ SYSTÉM. Výukový portál Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni [online] 16.4.2021, poslední aktualizace 16.4.2021 [cit. 2024-04-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.fzs.zcu.cz/clanky.php?aid=102>. ISSN 2570-5423.